forma yaptırmak

Forma Yaptırma Süreci Nasıl işliyor?


Öncelikle Modellerimizden Bir Model Beğenmeniz, Veya Kendi Tasarımınızı Bize Göndermeniz Gereklidir. Yazılı veya Telefon yolu ile Müşteri temsilcilerimizi Arayarak, Modelin Ürün Kodunu istediğiniz Renk ve baskıları Belirtiniz. Firmamız Tarafından Fiyat Aldıktan sonra Onayladığınız Takdirde Sizden Sipariş Formu Oluşturmak için Bazı Bilgiler Rica Edilecektir. Bu Aşamadan Sonra Yaptırmak istediğiniz ürünlerin toplam Ödemesinin Yarısı Ön ödeme olarak Hesap Numaramıza yatırıldıktan sonra Size Forma Görseli Gönderilecektir. Onayınızdan Sonra üretim süreci Başlar. Bu Süreç Her Ne Kadar Ortalama 6-7 gün arası Olsada işin yoğunluğuna Göre Değişiklik gösterebilir Bu Süreci Müşteri Temsilcilerimizden teslim gününü Öğrenebilirsiniz. Siparişleriniz Hazırlandıktan Sonra Size telefon Veya Mail yolu ile Bilgi Verilir Bu Aşamadan Sonra Kalan Ödeme Yapıldıktan Sonra Kargonuz Verdiğiniz Kargo Adresine Gönderilir. Fatura Adresiniz Kargo Adresinizden Farklı ise mutlaka bildiriniz.

Öncesi, Yapımı ve Sonrası


Öncesinde Yapılması gereken evvela Tasarımı beğenmektir. Ancak Bazen müşterilerimiz kendi tasarladığı formayı yaptırmak istiyor. Bu durumdada görseli tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. istediğiniz kalitede kumaş ve baskı alternatifleri size sunulduktan sonra, Tercihinizi yapabilirsiniz. Verilen Fiyatı ve süreyi Kabul etmeniz durumunda, Sizden ön ödeme (kaparo) istenecektir. Ön ödeme istenmesinin sebebi, Size özel ürün yapılıyor olmasıdır. Bunun hemen akabinde, size bir çizim taslağı gönderiyoruz. Siz çizimi kontrol edip onayladıktan sonra, Yapımına başlanacaktır.

Yapım aşaması biraz süre gerektirmektedir. Siparişiniz sırasıyla, Baskı hazırlanması ve basılması, Kesim dikim ve Kalite kontrol gibi aşamalardan geçmektedir. Bu süre Normal şartlarda 7 iş günüdür. Ancak yoğunluğa göre bu süre biraz uzayabilir. En net bilgi Yapım Öncesinde size bildirilir. Siparişiniz sıraya alındıktan, hazırlandıktan sonra, Tarafınıza gönderilmek üzere kargoya verilir. Kalan tutarı kapıda Kargonuzu teslim aldığınızda ödeyebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz Bizden teslim alacaksa, Mağzamızdan alabilirler.

Ürünler Hazırlandıktan ve size gönderildikten sonra Sizlere Formalarımızın Keyfini sürmek kalıyor. Ter çekme ve hava alma özellikleri sayesinde, rahat bir maç yaparsınız. En gelişmiş baskı tekniği sayesinde Canlı ve Şık bir formaya sahip olursunuz.