Air Cool Hava Alma Özellikli formalar

Air Cool Hava Alabilen Forma Özellikleri


Ürettiğimiz formalarda, Her bütçeye göre alternatifler sunuyoruz. Halı saha gurupları için, Amatör ve Profesyonel takımlar için, Okul ve dernekler ile birlikte Şirket ve Üniveriste takımları için formalar üretmekteyiz. Orta kalite ve üzeri ürünlerimin kumaşlarında, Ter çekme özelliği bulunur. Alternatif olarak sunulan bir üst kalite kumaştan üretilen formalarımızda da, Ter çekmenin yanı sıra, Air Cool hava alma özelliğide mevcuttur. Bu Özellik sayesinde, Terleyen oyuncunun teri dışarıya atılması sağlanmakla beraber, Vucüdün hava alabilmeside sağlanmaktadır. Aynı zamanda Oyuncu performansına çok ciddi katkıları bulunmaktadır. Bu özelliği tüm müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Uygun fiyatlı sunulan ekonomik formaların dışındaki bir çok Modellerimizde, Nefes alabilen kumaşlardan üretilen, Air cool özelliği vardır.

Bir Formanın kalitesi belirleyen bir kaç unsur vardır. Bunlar Kumaş Teknolojisi, Baskı Tekniği ve dikim kalitesidir. Kumaş teknolojisi sayesinde oyuncu rahat etmektedir. Baskı tekniği formaya estetik katar. Dikim kalitesi ise formanın ömrüne ve sağlamlığına katkıda bulunur.

Hava Alabilen Formaların avantajları


Maç öncesinde formanızı giyerken, Atletsiz olarak giymenizi tavsiye ederiz. Tabi bu durum alışkanlığa ve kişiye göre değişmektedir. İçte atlet giyinmesi terin formaya değil atlete geçmesini sağlar. Haliyle ıslak atletle oynamak sizi boğar. Sadece forma giymeniz ise, Terin dışarıya atılması ve rahat etmenizi sağlamaktadır. Tabi her forma için geçerli bir durum değil, Air cool hava alma özellikli formalar için geçerlidir. Piyasadan aldığınız basit kaliteden uzak bir ürün, Teri emme ile alakası yok ise bu durum geçerliliğini yitirmektedir. Bu yüzden nefes alan ürünler her zaman yararınıza olacaktır.

Terlediğiniz zaman, teriniz ile kumaş boyası temas etmektedir. Boya veren, Kalitesiz bir ürün sadece sizi rahatsız etmekle kalmaz, Sağlık açısından da olumsuz durumlara yol açabilir. Her şeyin başı sağlıktır. Satın alacağınız bir ürünün, boyasında kanserojen madde içermemesi Çok önemlidir.

Air cool Formaların Fiyat ve Performans Değerlendirmesi

Teri emen ve nefes alan ürünler Fiyat olarak, Standart formalardan her ne kadar biraz fazla olsada, Performans açısından da o kadar yüksektir. Verdiğiniz Ücretin karşılığını fazlasıyla alacağınız ve pişman olmayacağınız ürünlerdir. Bunun yanı sıra, Dijital baskı teknolojisi ile birleşince, Ortaya hem uzun ömürlü, Hem hafif, Hemde Sağlamlık oranı Yüksek Formalar Çıkmaktadır. Ucuz Giyinmek size Daha Pahalıya Mal olabilmektedir. Kaliteli Malzemeler herzaman cebinizide sağlığınızıda korur. Bol sporlu Günler.