Ürünlerimiz


Futbol Formaları

futbol formaları

Basketbol Formaları

basketbol üstleri

Voleybol Formaları

erkek ve bayanlar için voleybol formaları

Buz Hokeyi Forması

buz hokey formaları

Şortlar

spor şortları

Tozluk ve çoraplar

futbol tozluğu

Antrenman Yelekleri

fileli idman yelekleri

Maç ve İdman Topları

futbol topu

Kaleci Ürünleri

kaleci forması

Eşofman Takımları

Eşofman Takımları

Futbol Ayakkabıları

Futbol Ayakkabıları

Sıfır ve Polo Yaka Tişört

pamuklu pol yaka t-shirt

Ürün Detayları

Futbol Ekipmanları

Bünyemizde her bütçeye ve kaliteye göre halı saha forması, dernek ve şirket takımlarına özel forma çeşitlerini bulabilirsiniz. Yaptırmakta olduğunuz giyim ürünlerine en ileri teknikler kullanılarak, logo, reklam, oyuncu adı, sırt numarası gibi baskılar uygulanmaktadır. İster üst, isterseniz takım halinde yaptırabilirsiniz. Toptan veya parakende sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Giyim ürünlerinin yanı sıra eksiklerinizi gidermeye yardımcı olacak futbol ekipmanları satışımız mevcuttur. Antrenman veya maçlarda kullanabileceğiniz spor malzemelerini şöyle sıralayabiliriz.

Basketbol Forma, Şort ve Çorapları

Basketbol severlere forma tasarımlarına uygun alt şortları ve topuksuz çorapların yanında basketbol toplarını Maç ve İdman Topları kategorimizde bulabilirsiniz. Şortlar sayfamızdan şort modellerini inceleyebilir, aynı zamanda beğendiğiniz bir futbol Şortunu basketbol kalıplarında yaptırabilirsiniz.

Voleybol Giysi ve Malzemeleri

Birbirinden farklı dizaynlarda kadın ve erkek takımlarına özel voleybol formaları üretiyoruz. Formanın yanı sıra kısa tayt ve şortlarda bünyemizde bulunmaktadır. Voleybol ekipmanları olarak, voleybol topları ve dizliklerde stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun dışında bulamadığınız, sormak istediğiniz ürünlerle ilgili, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buz Hokeyi Forma ve Tozluğu

Bünyemizde bir çok giyim ürünleri arasında buz hokeyi formaları sınırsız renk ve baskı seçeneği ile üretilmektedir. Hokey sporuna özel kalıplarda, özel mürekkep teknolojisi kullanılarak, kaliteli formalar sunulmaktadır. En az 10 adet ve üzeri sipariş edebilirsiniz.

Eşofman Takımları

Kamp için fermuarlı, alt ve üstten oluşan takımlar. İdmanlarda kullanılmak üzere yuvarlak yakalı idman eşofmanları. Hepsi yüzde yüz mikro polyester kumaşlardan, talebinize göre, istediğiniz beden ve baskı seçenekleri doğrultusunda imal edilir. Dilerseniz dijital baskılı eşofmanlar sipariş verebilirsiniz.