Futbol, Basketbol ve Voleybol Şortları

Formanızın altına uyumlu takım olarak, veya sadece alt şort siparişi verebilirsiniz. Şortlarımız özel yapımdır. Sipariş üzerine, En az 6 adet ve üzeri, Tercihe göre Arma ve Numara baskılı olarak yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve bedenleri seçebilir, Erkek veya çocuk kalıplarında isteyebilirsiniz.

Futbol Şortları


Arena
Kupa
Şeritli Kupa
Geniş Bantlı
Alfa Şort
Palermo
Şeritli Palermo
iki bantlı

Her Modelin kendine özgü, Zevkinize göre bir tasarımı vardır. Şort Yaptırıken dikkat edilmesi gereken, Şortun üstüne giyilen forma veya farklı üst giysi ile uyumudur. Modellerimizin içinden, Takıma uyacağını düşündüğünüz şortu, Sipariş verebilirsiniz. Düz ve sade tasarımlarda, dilediğiniz şortu seçebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz renkler için, Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Basketbol Şortları

Pumalı Basket Şortu
Penta Basketbol
Premier Basket Şortu
Victory Basket Şort

Bünyemizde imalatı yapılan tüm basketbol şortları, Basketbola uygun uzun kalıplarda yapılır. Ayrıca Forma ile birlikte yapılan şortlar, Üst ile uyumlu Modellerdir. Sadece Alt olarakta yaptırabilirsiniz. Tasarımların dışında, Özel Dizayn yaptırmak için, Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Voleybol Taytı ve Şortları

Bayan voleybol şortları bayan bedenlerinde, Erkek voleybol şortlarıda erkek bedenlerinde Üretilmektedir. Dileyen müşterilerimiz, Voleybol Taytı isteyebilirler. Tayt Sadece siyah Renk olarak yapılmaktadır.

Kadın Voleybol

Valiant Bayan Voleybol Şort
Tempo Bayan Voleybol Şort
Amazon Kadın maç Şortu
Erkek Voleybol

Erkek Voleybol

Rally Erkek Spor Şortu
Düz Hentbol alt şort
Bend Salon Şort
truva hentbol şortu