Dijital FormalarDijital Formaların Diğer formalardan Farkı Nedir?

Eskiden formalar, Renkli kumaşlardan, Modeline göre Kesilerek ve akabinde dikime girerek üretilirdi. Stokta mevcutta olan kumaş rengi ne ise o renkte forma yapılırdı. Yapımı biten Formaya, Göğüs reklamı, Arma, Numara presle yapıştırılır ve kullanıma hazır hale getirilirdi. O dönem isimli formalara rastlamak pek nadir bir durumdu. Fakat baskılar ne kadar sağlam ve kalitesli olsada, zamanlar yıkama ve güneş ışınları yüzünden renkleri solar ve yazılar dökülürdü. Bu durum elbetteki sporcu tarafından yüz güldürmeyen bir sonuçtu.

Günümüz teknolojisi artık eski formaların yerine, Yeni trend Formalar ile spor severlerin yüzünü güldürüyor. Yeni nesil formalar artık bilgisayar ortamında renklendirilerek, İstenen renk müşteriye hazır hale getiriliyor. Firmamız Türkiye'de Dijital forma üreten öncü firmalarından biridir. Bir süre Yaptığımız AR-Ge çalışmalarının ardından, Alt yapısı hazırladığımız, Dijital forma üretimini 2011 yılından itibaren başlattık. Bu alanda öncü firmalardan biri ve Profesyonel olarak Yaptığımızı gururla belirtebiliriz. Bir Çok spor dalına özel, Dijital forma üretimi, Firmamız tarafımızdan yapılmaktadır.

Hafiflik ve yıkamaya karşı dayanıklılık

Baskılar yapıştırmanın aksine, Mürekkep teknolojisi kullanılarak yapıldığından dolayı, Forma hafiftir. imal ederken kullandığımız patentli avrupa mürekkepleri sayesinde, Yıkamada boya verme gibi süprizlerle karşılaşmazsınız. Renkler canlı ve istediğiniz gibi sonuç vermektedir. Air cool kumaş, mürekkebi ideal ölçülerde emerek, Ortaya hem hoş, hemde performans ürünü bir forma Doğar. Ayrıca Kurumsal renk kimliği taşıyan Büyük firmaların imadadına da yetişiyoruz. Kurumsal Logo ve renginiz güvencemiz altındadır. Ancak tonlarda monitör renk farklarınıda hesaba katmakta yarar vardır.

A++ Kalite Performans

Spor yapmak efor gerektiren zor bir oyundur. Tabi haliyle oyuncunun kıyafetinin hafifliğide çok önemli bir unsurdur. Nefes alabilen ürünlerin yanı sıra, ince ve hafif ürünler tasarlamaya özen gösteriyoruz. Performansınız sizin olduğu kadar, Bizim içinde önemlidir. Dijital forma ve maç şortlarımız ile Sahaya 1-0 önde çıkın. Formanızın hakkını vermek ve başarmak ise size kalıyor.