efsane formalar

Forma Fiyatları, Neye Göre Belirleniyor?


Bir formayı belirleyen, Çeşitli bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar, Maliyeti ve kaliteyi belirlemektedir. Bunları kısaca özetlemek gerekirse, Kumaş, üretim şekli, ve baskı tekniğidir. Bünyemizde çeşitli kumaş ve baskı alternatifleri sunularak, Müşterilerimize bütçesine göre ürün önerileri sunulmaktadır. Peki fiyatlar nasıl ve neye göre belirleniyor? Bu Alternatifleri göz önünde bulundururarak, Fiyatları Haliyle Formanın maliyeti ve işçiliğine göre belirliyoruz.

Bir çok çeşitlilikte Forma Kumaşları mevcuttur. Bunlar standart, orta ve üst segment kumaşlar olarak düşünebilirsiniz. Hepsinin maliyet ve ücretleri farklı olduğundan fiyat belirleyen unsurlardan biridir. Ayrıca kumaş, formanın dayanım ömrünüde belirleyen en önemli etkenlerden birisidir. Kaliteli ürün seçmeniz menfaatinize olacaktır.

Baskı maliyeti fiyat belirlemekte, önemli rol oynuyor.

Forma fiyatını belirleyen diğer bir unsur ise baskıdır. Forma baskısı, Sanılanın aksine Kumaştan daha maliyetli olan bir malzemedir. Günümüz teknolojisi ile formalar artık baskı ile Renklendirilmektedir. Bunun yanı sıra, İsim, Numara, göğüs logosu ve arma gibi objelerde baskı sınıfına girmektedir. Bu teknoloji aynı zamanda, forma kalitesini belirleyen, Önemli bir aşamadır. Bir o kadar maliyetli olup, Fiyat belirlemekte ciddi bir rol oynamaktadır.

Kesim, Dikim ve işçilik

Fiyat belirleyen, Diğer bir unsur ise işçiliktir. Ürünlerimiz Usta Makastarlarımızın kesimi, Deneyimli Dikim ekibimizin Koordineli çalışması ile Hayat bulmaktadır. Grafik ekibimiz, istediğiniz ürünün Renk ve baskı kısmını büyük bir Dikkat ve titizlikle Yürütmektedir. Tüm bu ekip çalışmalarıda forma kalitesi ve fiyatlarını belirleyen bir diğer unsurdur.

Net Ücretleri Öğrenmek için, Bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

Bize Telefon veya E posta yolu ile ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi bize belirterek, İstediğiniz Ürünün en net ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca hazırlanma süresi ve kargo aşamaları hakkındada detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ve Gelme Şansınız varsa, Mağazamıza gelerek, Satışını gerçekleştirdiğimiz Forma modellerini Canlı olarak yakından Görebilirsiniz.