forma yaptırmak

Forma Yaptırma Süreci Nasıl işliyor?


Öncelikle modellerimizden birini beğenmeniz veya kendi tasarımınız varsa bize göndermeniz gereklidir. Yazılı veya telefon yolu ile müşteri temsilcilerimizi arayarak, modelin ürün kodunu istediğiniz renk ve baskıları belirtiniz. Fiyat aldıktan sonra onayladığınız takdirde sizden sipariş formu oluşturmak için bazı bilgiler rica edilecektir. Bu aşamadan sonra yaptırmak istediğiniz ürünlerin toplam ödemesinin yarısı ön ödeme olarak yapılır. Size hazırlanacak olan formanın örnek bir çizimi sunulacaktır. Onayınızın ardından Spor Forma bünyesinde tasarlanan formanızın, yapım süreci başlar. Bu süreç her ne kadar ortalama 6-7 gün arası olsada işin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Bu süreci müşteri temsilcilerimizden teslim gününü öğrenebilirsiniz. Siparişleriniz hazırlandıktan sonra size telefon veya yazışma yolu ile bilgi verilir. Bu aşamadan sonra kalan ödeme yapılır. Kargonuz verdiğiniz adrese gönderilir. Fatura adresiniz kargo adresinizden farklı ise mutlaka bildiriniz.

Öncesi, Yapımı ve Sonrası


Öncesinde yapılması gereken evvela tasarımı beğenmektir. Ancak bazen müşterilerimiz kendi tasarladığı formayı yaptırmak istiyor. Bu durumdada görseli tarafımıza ulaştırmanız gereklidir. İstediğiniz kalitede kumaş ve baskı alternatifleri size sunulduktan sonra, tercihinizi yapabilirsiniz. Verilen fiyatı ve süreyi uygun görmeniz durumunda, ön ödeme (kaparo) alınır. Ön ödeme istenmesinin sebebi sadece size özel ürün yapılıyor olmasıdır. Bunun hemen akabinde size bir çizim taslağı gönderiyoruz. Siz çizimi kontrol edip onayladıktan sonra, yapımına başlanacaktır.

Yapım aşaması biraz süre gerektirmektedir. Siparişiniz sırasıyla, baskı hazırlanması ve basılması, kesim dikim ve kalite kontrol gibi aşamalardan geçmektedir. Bu süre normal şartlarda 7 iş günüdür. Ancak yoğunluğa göre bu süre biraz uzayabilir. En net bilgi yapım öncesinde size bildirilir. Siparişiniz sıraya alındıktan ve hazırlandıktan sonra, tarafınıza gönderilmek üzere yola çıkar. Kalan tutarı kapıda ödeme yöntemiyle de ödeyebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz bizden teslim alacaksa, mağzamızdan alabilirler.

Ürünler hazırlandıktan ve size gönderildikten sonra sizlere formalarımızın keyfini sürmek kalıyor. Ter çekme ve hava alma özelliği sayesinde, rahat bir maç yaparsınız. En gelişmiş baskı tekniği sayesinde canlı ve şık bir formaya sahip olursunuz.