özel yaptırılabilir sporcu forması

Halı Saha Forması


Öncelikle halı saha forması ne demektir? Halı saha forması demek aynı zamanda futbol forması anlamına gelmektedir. Futbol çok ilgi gören çok kapsamlı bir spordur. Bir çok alanda yapılmaktadır. Bu alanları amatör veya profesyonel resmi ligler, okul ligleri, şirket ligleri ve halı saha takımları oluşturur. Sizde halı saha takımı kurduysanız, haliyle halı saha forması ihtiyacınız olacaktır.

Halı saha forması tamamen özel olarak yaptırılan bir futbol forması çeşididir. Futbol severlerin kendi kurdukları takıma özel yaptırdığı formalara denilmektedir. Bir halı saha forma üreticisi olarak size bu konuda bazı bilgiler sunmak istedik. Nasıl sipariş verilmeli? Nelere dikkat edilmeli? Kalitesi nasıl olmalı? Hepsini burada bulabilirsiniz.

Halı Saha Forma Modelleri

İlk olarak modellerden başlayalım. Modelleri inceleyerek takımınıza özgü tasarımları beğenmelisiniz. Bu tamamen sizin ve takım arkadaşlarınızın tercihine göre seçilebilir. Şeçim yapıldıktan sonra renkler belirlenir. Renklerin ardından formada ne yazılacağına karar verilir. İsim, numara, arma logo gibi baskılar forma üretilirken basılır. Model seçimi aynı zamanda takım bütünlüğünü sağlamada en büyük etkendir.

Forma ve Şort

Halı sahada sadece forma tek başına yeterli değildir. Şort ve çorap ta gerekmektedir. Buda oyuncuyu takım olarak giydirmek anlamına gelir. Forma ve şort bir biri ile uymlu olmalıdır. Formayı ayrı yerden, şortu ayrı yerden yaptırmak uyum sorunlarına sebep olabilir. Takım halinde yapılmasını öneririz.

Şort ve Forma Baskısı

Baskı, formanın en önemli aksesuarının başında gelmektedir. Baskı olmadan forma bir pek bir şeye benzemez. Formayı forma yapan en önemli aksesuar baskıdır. Sırtta takım adı, altında numara ve numaranın altında isimler, en çok tercih edilen halı saha forma baskılarıdır. Önde varsa takımın arması sağ veya sol göğüse işlenmektedir. Eğer sponsorunuz varsa, göğüs reklamı şeklinde basılmaktadır. Şorttta ise sağ veya sol paçada, numara ve arma en çok istenen şort baskısıdır.Logo, arma, takım adı ve isim listesi siparişi veren tarafından hazırlanır ve bize gönderilir.

Halı Saha Forma Siparişi

Halı saha forması sipariş vermek istiyorsanız, evvela 7 ile 10 gün arası bir süreye ihtiyaç vardır. Siparişinizin verilmesi, işleme alınması, kesim yapılması, baskı uygulaması, dikim gibi hazırlanma süreci zaman isteyen bir durumdur. Hazırlandıktan sonra kargo ile kapınıza kadar gönderilir.

Halı Saha Forma Fiyatları

Fiyatlar forma modeline, istenilen adete şortlu vaya üst olma durumuna göre değişir. Yine ürünün maliyeti de fiyatı etkileyen etkenlerden birisidir. Güncel forma fiyatlarını öğrenmek için modele karar vermiş, sayı netleşmiş ve forma baskısı belli olmuş olması gerekmektedir. Akabinde bizimle iletişime geçerek, beğendiğiniz modelin, istediğiniz sayının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.