futbol, baskebol, voleybol ve hokey formaları

Ne Tür Formalar Üretiyoruz?


Sipariş üzerine özel forma imalatı yapıyoruz. Sizler için tasarlanmış modellerimizi beğeninize sunarak, talepleriniz doğrultusunda renk ve desenlerini size uyarlıyoruz. Formada olmasını istediğiniz yazı, logo ve arma gibi görsellerinizi formanıza ekliyoruz. Yaka seçimi yapabilirsiniz. Renk değişikliğinde bulunabilirsiniz. Uzun veya kısa kol olarak forma yaptırabilirsiniz. Kısacası üretim tamamen siparişinize dayalı olarak yapılmaktadır. Peki bu özel yapılan formalar hangi spor dallarını kapsıyor.

Halı Saha Futbol Formaları

Erkek veya bayan futbol takımları için imal edilir. Bu takımlar genelde amatör futbol takımı veya halı saha gurupları olmaktadır. Kısa veya uzunkollu olması mevsime göre değişmektedir. Şort ile beraber takım halinde üretilir. Dileyenler yanında tozlukta alabilriler.

Basketbol Forma Takımları

Basketbola özel kolsuz olarak yapılmaktadır. Genel itibari ile uzun ve dökümlü olur. Kolsuz olup, atlet tipi bir yapıya sahiptir. Şort ile beraber sipariş verilir. Hareket kabiliyetinizi kıstlamaz. Hafif ve esnek bir yapıdadır. Farklı yaka tiplerinde yapma imkanı mevcuttur.

Bayan veya Erkek Voleybol Formaları

Tercihe göre değişebilmektedir. Bayan voleybol takımları için kolsuz yapılmaktadır. Farklı yaka tiplerinde istenebilir. forma ve tayttan oluşur. Erkekler için ise kısakollu olarak yapılır. Şortlu takım halinde verilir. Hakim yaka, Sıfır yaka, Sivri yaka olarak tercihe göre sipariş verebilirsiniz.

Baskı Bilgileri Hakkında

Sırt numarası, isim, sponsor reklamı, kolda logo gibi görsel ve yazılara baskı denir. Tüm formalarımıza sınırsız olarak baskı yaptırabilirsiniz. Bunun için gereken isim listesi ve logolarınızı göndermeniz gereklidir. Dijital formaların tamamı baskıdır. Bilgisayar çizimleri ile hazırlanır ve kumaşa işlenir.