Referanslı Ürünlerimiz


Durançam
Boğaziçi
Samsung Türkiye
Klasik Pumalı
Schnider
Plase Life
Doğuş Oto
Sparta Eşofman
Teknosa
Bumerang
Boğazgücü
Em 103 Eşofman
Koplas
Sparta
Tübitak Martek
Düz Dijital Forma
Söğüt Jandarma
Elegance


Spor Forması Çeşitleri

Üniforma ile aynı anlamı taşıyan forma, Genel bir tanımdır. Spordaki anlamı spor formasıdır. Spor formaları, Sporun dalına ve cinsiyete göre, Farklı sınıflara ayrılmaktadır. Referanslı ürünlerimizin yanı sıra, Diğer forma çeşitlerimizi kategori sayfalarımızdan bulabilirsiniz. Bunlar Futbol, Basketbol, Voleybol, gibi sporların formaları olup, Aynı zamanda maç ve antrenman forması olarakta ayrılmaktadır.

Futbola Özgü Tasarımlarda, üretilen Formalar

Bünyemizde üretimi yapılan forma sınıflarının başında, Futbol formaları gelmektedir. Halı saha takımları, Turnuva ve Şirket Takımları, Amatör ve Profesyonel Külüpler için, Futbol formaları imal ediyoruz. Sahada Takım sporları olarak oynanan futbol, ister 11'erli, İster Halı sahada 6 veya 7'şerli olarak oynanmaktadır. Katıldığınız etkinliğin sayısına göre, En az 6 adet ve üzeri, Futbol forması siparişi verebilirsiniz. Tabi yedekler ile birlikte yaptırmanız, Sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Basketbol ve Voleybol Gibi Salon Sporları için Üretilen Formalar

Firmamız Basketbol forması imalatında, Kalitesini bir çok kez ispatlarımış bir işletmedir. Bunun en büyük örneği büyük şirket ve kulüpkerden oluşan referanslarmızdır. Basketbola özgü kalıplar ve tasarımlar, Bünyemizde büyük bir özen ve hassasiyet içerisinde yapılmaktadır. Oyuncunun hareket kabiliyetini kısmayan uzun forma ve şortlar, Basketbola özel olarak tasarlanmaktadır.

Erkek ve bayan voleybol takımları için, Forma ve şortlar, Dileyen kadın sporcular için Profesyonel taytlar, Hepsi Size özel Ren, Baskı ve bedenlerde itina ile Üretilmektedir. Kumaş kalitesi yüksek ürün çeşitlerimiz, Takımınıza prestij katacak.