Kadın Voleybol Formaları


VLF 05
VLF 03
VLF 07
VLF 4110
VLF 05 Güneş sarısı
VLF 08
VLF 05
VLF 06

BEĞENDİĞİNİZ FORMA TASARIMINI, İSTEDİĞİNİZ TÜM RENKLERDE YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Sınırsız renk ve baskı özellikli, Bayan voleybol tasarımlarımız, Grafik ekibimiz tarafından, Bilgisayar ortamında istediğiniz tüm renklerde çizilerek ve bunun akabinde Baskı uygulanarak Üretilmektedir. Örneğin VLF 04 ü Beğendiniz, Ancak Resindeki beyaz ve yeşil. Siz ise Turkuaz ve kırmızı istiyorsunuz. Yapacağınız çok basit. Bize ulaşarak, Beğendiğiniz Modeli, Hangi renk, Baskı ve bedenlerde yaptırmak istediğinizi bildirmek. Hepsi bu kadar.

Peki Yazı ve Baskılar?

Bu tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda Gerçekleşmektedir. Tasarıma ve Renklerinize karar verdikten sonra, Geriye Basılacak Yazı ve logolar kalıyor. Formanın Ön ve Arka Kısmında, Size ait olan Logolarınızı, Hazırladığınız, isim, Numara ve beden listenizde yer alan, Numaralara ve oyuncu adlarınızı, istediğiniz bedene gelecek şekilde üretiyoruz. Baskı tekniğimiz, Yıkamaya karşı dayanıklı, Boya veremeyen birinci sınıf ürünlerdir.

Kumaş Kalitesi Nedir?

Ürünlerimizde, Birinci sınıf malzemeler kullanmaya büyük özen gösteriyoruz. Kumaşlarımız, ter çekme ve hava alma özellikli, %100 micro polyester ürünlerdir. Yapısındaki ince kanallar sayesinde, teri dışarı, havayı içeri almaktadır. Piyasadaki Naylon ve kaliteden uzak formaların aksine, Cildinizi yakmayan, pamukludan bile daha fazla nem çekme oranına sahip ürünlerdir.

Sağlamlık ve Dayanıklılık

Dikim kalitesi yüksek formalar yapmaya gayret gösteriyoruz. ikili mücadeleler esnasında çekilen formaların sağlamlığı, Bizim için önemli. Yırtılmaya karşı dirençli ürünlerimizi, Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yazı ve baskıların sağlamlığıda. Bu yüzden Kaliteli malzemeler kullanarak, Hem Marka değerimizi, Hemde sizleri düşünüyoruz.