Plase erkek futbol forması

Takımınıza Prestij Katmaya Hazır mısınız?


Yılları Aşkın bir süredir, En çok satan forma modeli olma ünvanını elinde bulunduran, Plase modeli, Artık yenilenen yüzü ile karşınızda. Sıradışı tasarımıyla, Bu güne kadar en çok tercih edilen modelimiz olan plase, Dijital Forma olarak Artık yeniden üretiliyor. Teri çeken kumaş dokusu, Dokunduğunuz da hissetmediğiniz baskılı yapısıyla, Artık çok daha güzel ve alımlı. Mürekkep teknolojisi kullanılarak, Milyonlarca renk ve sınırsız yazı imkanı. Hakim, Bisiklet veya V yakılı yaptırma seçenekleri ile istediğiniz yaka tipine uyumlu olarak sipariş verebilirsiniz. Plase dijital Takımınıza hava katacak.

Peki ya Şortu Nasıl? İster üst ile aynı, İster zıt renklerde zevkinize göre isteyebilirsiniz. Plase şortu, Modern kalıplarda, Yanda baskı ile verilmiş, iki çizgili şeridi ile en az forması kadar şık. Şortlu veya sedece üst olarakta yaptırabilirsiniz. Bayan veya Erkeklere özel beden seçenekleri ile Satın alabilirsiniz.

Plase Renk seçenekleri


Plase 301
Plase 302
Plase 303
Plase 304
Plase 305
Plase 306
Plase 307
Plase 308
Plase 309

Başarmanın İlk adımı, Rahatlık ve Performans.

Plase dijital ile giyimi rahat bir ekipmana sahip olursunuz. Sağlam ve dayanıklıdır. Antibakteriyel yapısı vücut ısınızı dengede tutar. Hızlı kuruma özelliği ile teriniz çabucak kurur. Hava alma gözenekleri sayesinde cildiniz hava alır. Tüm bu özellikler, Performansınıza çok önemli ölçüde katkı sağlar. Rakiplerinizden bir adım daha önde olursunuz. Size ise formanın hakkını vermek kalır.