Referanslı Ürünlerimiz


Bakırköy Adliyesi
Dijital Çubuklu
Perşembe Futbol
Düz Dijital
Geliboluspor
Empoli
Elizabet
Troy
SGS
Diamond
Hudut Kartalları
Af 4201
BNP Paribas
VLF 04
Marmara Teknokent
AF 4111
Harp Akademi
Af 4202


Forma yaptırırken, isim ve numara listesi, Nasıl hazırlanmalı?

Referanslı veya diğer ürünlerimizden bir model beğendiniz. Fiyat sordunuz ve teslim süresini ile birlikte onayladınız. Sayıları ve Baskıları bildirdiniz. Ne renk yapılacağına ve yazılara karar verdiniz. Baskılar arasında isim ve numara basılmasınıda istiyorsunuz. Peki bunun için ne yapmalısınız?

Yapacağınız şey çok basit. içerisinde "İSİM - NUMARA - BEDEN" şeklinde yazılı bir liste hazırlamanız ve bize iletmeniz yeterli olacaktır. Gerisi bize Kalıyor. Üretim aşamadındaki formanızın bedenine, isminizi ve numaranızı baskı olarak uyguluyoruz. Geriye ise, Size isminize ve numaranıza özel bir forma giymenin, keyfini sürmek kalıyor.

Liste ve Logolar Nasıl Gönderilir.

Herhangi bir harf, Numara hatasına sebebiyet vermemek için isim listenizi, Bilgisayar ortamında hazırlamanızı önermekteyiz. Kalemle kağıda yazdığınız bir isim listesi, Yazınızın okunmasının güçlüğüne, veya yanlış anlaşılmasına sebebiyet verebilir. Bu tür durumla karşılaştığımızda, Sipariş veren kişiye ulaşarak isimleri sorarız. Ancak bazı durumlarda size ulaşmak zaman alırsa, Telefonunuz kapalı, Maillerinize geç cevap verirseniz, Bu siparişinizin hazırlanma süresinin biraz uzamasına sebep olabilir. Bu sebepten dolayı, İsim listenizi hazırlarken, Harflere dikkat ederek, Dijital ortamda yazmanızı tavsiye ederiz.

Sipariş verdiğiniz ürününüzde, Arma, Logo gibi baskılar olmasını istiyorsanız, Görsellerinizi bize Yüksek çözünürlükte göndermeniz önemlidir. Bunun en iyi yolu e-posta ile göndermek olacaktır. Kayıt aşamasında, kaydınızı alan müşteri temsilciniz bunu size soracak ve yardımcı olacaktır.