Referanslı Ürünlerimiz


Samsun taraftar
Klasik Milli Takım
Yücel Grup
P. S. Germaint
Bahçelievler And. Lis.
VLF 4111
Danone
Boğaziçi
Vize Belediyesi
Dem 501
BNP Paribas
Pumalı V yaka
Tankçı Forması
Doğuş oto
Doğuş oto
Deniz Yıldızı
Celtic Neon


Forma Tasarımı Seçilirken, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir takım sahaya çıkarken, Resmiyeti ve takımın ruhu çok önemlidir. Takım sporları, Birden fazla kişiden oluşan, Ayrıca guruplar halinde oynanan bir spordur. Oyuncuların hepsinin, Tek tip bir giysi ile mücadeleye çıkması gereklidir. Her oyuncunun bir sırt numarasının olmasıda genelde zorunludur. Ayrıca takımın amblemi, ve sponsor varsa onun reklamıda dahil edilmelidir. Buda Takıma, Yazı ve baskılı, Takımın Renklerine özel, Forma Yaptırma ihtiyacı Doğurur. Peki Yaptırmayı Düşündüğünüz, Formanın tasarımı belirlenirken nelere dikkat ediyorsunuz?

Bu bir Takım oyunudur. Nasılki takım oyunu sizi başarıya götürüyorsa, Takımdaki her bir bireyin bir araya gelerek, Bir karara varılması önemlidir. Bunun için tasarımlara Hep beraber bakılır. Herkes fikrini ortaya atar. Gerek tüm bireylerin, Gerekse çoğunluğun seçtiği tasarım Yaptırılır. Bu sebepten, Kararı tüm oyuncuların ortak vermesi önemlidir.

Zevkinize Uygun, Özgün Tasarımlar.

Ürün kategorilerimizden size uygun spor dalına ait tasarımları inceleyerek, Takımınıza yakışacağını düşündüğünüz modeli, Kararlaştırmış olduğunuz yazı ve baskılarla yaptırabilirsiniz. Birinci sınıf malzemelerden üretilenTasarımlarımız, Bize ait modellerdir. Korkmanıza gerek yok, Rakip takımlarla pişti olmazsınız. Dahada önemlisi, verdiğiniz ücretin karşılığını, Fazlasıyla alırsınız.