Referanslı Ürünlerimiz


Tınaztepe
Maraton
Beypazarı
Cedric
Gold Teknoloji
Shadow
Doğuş
Barco
Subway
Düz Air Cool
Fc Kırmızı Beyaz
Klasik Parçalı
BioArt
Fm 600 Style
Sunrise
Klasik Biyeli Eşofman
Beylikdüzüspor
VLF 05


Forma Modeli ve Baskısı Neden Önemli?

Onlarca, Hatta Yüzlerce Forma Modeli Bulabilirsiniz. Bu Modellerin arasından, Yine bir çok renk kombinasyonu bulmakta mümkün. Fiyatına göre farklı kumaş ve baskı alternatiflerinde, Onlarca seçenek vardır. Peki siz hangisini tercih edersiniz?

Eğer tercihinizi ucuzdan yana kullanıyorsanız, Bir daha düşünmenizde yarar var. Çünkü ucuz ürün basittir ve ömrü kısadır. Buda size yeniden, sipariş etmek ihtiyacı doğurmaktadır. Ucuz formalar, Genelde malzemeden eksiltilmiş kumaş ve baskılardan oluşur. dayanıklılığı zayıf ve Baskıları yapıştırmadır. Zamanla yırtılması ve Baskılarının düşmesi muhtemeldir.

Dijital Formaların Önemi

Dijital baskılı formalar her ne kadar biraz maliyetli olsada, Bütçe dostudur. Baskıları ucuz formaların aksine yapıştırma değil, Mürekkep teknolojisi Kullanılarak kumaşın içine işler. Böylelikle baskıların düşme Riski Ortadan kalkar. Kaliteli forma kumaşından yapılan bir dijital forma ise, Dayanıklılığını Uzun Yıllar Korur. Buda sizi ikide bir forma satın almak ve daha fazla para harcamaktan kurtarır.